• міськбуд
міськбуд

МІСЬКБУД БЦ

Підприємство

Інформація про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю «МІСЬКБУД БЦ» (код ЄДРПОУ 40202248) - це стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі.

Компанія працює на ринку нерухомості з 2015 року та має державну ліцензію на здійснення всього комплексу робіт найбільшої категорії складності СС3, пов’язаних з будівництвом будівель і споруд у відповідності з державним стандартом.

«МІСЬКБУД БЦ» користується заслуженою довірою і високою репутацією серед клієнтів та партнерів, що досягнуто завдяки виконанню своїх зобов’язань перед клієнтами та партнерами, чітким дотриманням законодавства, наявністю потужної матеріально-технічної бази, висококваліфікованим керівникам, інженерам та робітникам різних спеціальностей.

Професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність - головні складові загальної характеристики компанії.

Основними напрямками діяльності є: будівництво багатоквартирних житлових будинків, приватних будинків, офісних, виробничих, відпочинково-оздоровчих об’єктів.

За період діяльності компанією успішно реалізовано ряд проектів в різних сферах будівництва:

  • завершення будівництва житлового будинку вул. Запорізька, 19 на 110 квартир (1700 кв.м);
  • завершення будівництва Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Казка» на масиві Таращанський (кількість300 дітей);
  • завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Зелена, 25 на 188 квартир (19000 кв.м);
  • будівництво житлового будинку, провулок перший Водопійний, 13.

Завдяки наявній професійній матеріально-технічній базі, кваліфікованому персоналу, надійним партнерам та постачальникам ми досягаємо поставлених цілей та забезпечуємо будівництво якісного, сучасного комфортного житла та нежитлових об’єктів.

Основна мета компанії – постійне збільшення обсягів будівництва якісного житла, що відповідає сучасним будівельним нормам і потребам потенційних покупців, зберігаючи при цьому доступну вартість квартир.

Принцип компанії – постійне прагнення до виходу на нові рівні технічного та ділового розвитку. Мобільність і маневреність людських і технологічних ресурсів, а також гнучка фінансова система дозволяють виконувати роботи високої складності, оперативно вирішувати виникаючі виробничі питання, здаючи в експлуатацію об’єкти високої якості.

Технічні можливості:

  • будівельні механізми та спецтехніка (крани, екскаватори, міксера, самосвали);
  • власне виробництво сухих будівельних сумішей, бетону, залізобетонних виробів.

Принцип компанії

Постійне прагнення до виходу на нові рівні технічного і ділового розвитку. Мобільність і маневреність людських і технологічних ресурсів, а також гнучка фінансова система дозволяють виконувати роботи високої складності, оперативно вирішувати виникаючі виробничі питання, здаючи в експлуатацію об'єкти високої якості.

Технічні можливості

Власне виробництво сухих будівельних сумішей,
бетону, залізобетонних виробів.

МіськБуд
МіськБуд
МіськБуд
МіськБуд
МіськБуд
Напрямки діяльності

Будівництво багатоквартирних житлових будинків, приватних будинків, офісних, виробничих, відпочинку та оздоровчих об'єктів.

За період діяльності компанією успішно реалізовано низку проектів в різних сферах будівництва:

МіськБуд
Завершення будівництва Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Казка» на масиві Таращанський (Кількість 300 дітей)
МіськБуд
Завершення будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Зелена, 25 на 188 квартир (19000 кв.м)
МіськБуд
Будівництво житлового будинку, провулок перший Водопійний, 13
МіськБуд

Мета
компанії

Постійне збільшення обсягів будівництва якісного житла, що відповідає сучасним будівельним нормам і потребам потенційних покупців, зберігаючи при цьому доступну вартість квартир.

Сертифікати якості
 
 
Мені потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію